МІСЦЕ ОТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ
ДАТА ОТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ
ДАТА ПОВЕРНЕННЯ АВТОМОБІЛЯ
МІСЦЕ ОТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ
Прокат авто

Ви думаєте що неможливо, економити і насолоджуватися якісним сервісом? З компанією TopRent Ви переконаєтеся в зворотному!

        TopRent прокат автомобілів - компанія, яка надасть Вам кваліфікований сервіс в області прокату автомобілів.

        Ми цінуємо Ваш час, розуміємо Ваші потреби і гарантуємо якість наданих Вам послуг і автомобілів. Наш досвід допоможе вам легко і без особливих зусиль підібрати підходящий варіант, як на вихідні, так і на більш тривалий період, в залежності від Ваших індивідуальних запитів.

        Ми пропонуємо Вам недорогий прокат автомобілів без водія терміном від 2 діб, на місяць і навіть на 1 рік. В автопарку компанії TopRent є машини на будь-який смак, від економ класу до преміум. У ньому представлені машини провідних світових автовиробників - Mercedes, Audi, Ford, Honda, Toyota, Skoda, Mitsubishi ,, VW, Kia, Hyundai, Suzuki, Chevrolet та ін. А ціни на послуги прокату / оренди Вас приємно / здивують. Дешева оренда авто в Києві і Україні від компанії TopRent - 24/7 On-Line замовлення автомобтлей по кращим ценам.Аренда авто подобово, а також довгострокових (на місяць або на рік) ще ніколи не була такою доступною і зручною.

        Ми цінуємо Ваш час, тому робимо великий акцент на швидкості і якості обслуговування і обробці Вашого запиту. Мобільність наших співробітників і технологічний прогрес нашого часу, допомагають нам організувати видачу автомобілів протягом 30 хвилин.

        Всі автомобілі, які знаходяться в нашому автопарку, регулярно проходять технічний огляд. Ми утримуємо їх у належних умовах і стежимо за тим, щоб всі системи і деталі працювали бездоганно. У разі поломки автомобіля, що орендується - наш менеджер допоможе вирішити цю проблему або запропонує інші доступні автомобілі класом не нижче орендованого без зайвих доплат.

        Ну, а якщо Ви сумніваєтеся у виборі авто, хочете отримати додаткову інформацію його технічні показники, щоб бути впевненим в тому, що саме ця модель підійде для виконання поставлених цілей - скористайтеся послугою безкоштовного консультації за телефонами або в чатах месенджерів. Щоб більш детально ознайомтеся з автомобілями і подивитися їх реальні фотографії, Вам достатньо перейти на сторінку автопарку.

        Широкий вибір автомобілів, висока якість обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта і першокласні автомобілі - це головні завдання та пріоритети колективу автопрокату TopRent .

Скористайтеся перевагами оренди автомобіля вже сьогодні!

До зустрічі в TopRent

НАДІЙНО

Автомобілі передаються чистими, з повним баком палива та після технічного огляду.

БЕЗПЕЧНО

Все автомобили застрахованы как добровольным (КАСКО) так и обязательным (ГО) страхованием.

КОМФОРТНО

Автомобілі від Економ до VIP класса в оренду з водієм і без водія.

С ЗАБОТОЙ ПРО ВАС

Цілодобова гаряча лінія (24/7) - для екстрених ситуацій та питань.