Про компанію

        Ми, молода амбіційна компанія з досвідченими кадрами, великим автопарком (50+) якісних автомобілів за доступною ціною, пропонуємо Вам скористатися послугою оренди авто без водія і прокатом автомобілів подобово / довгостроково. Так само надаємо послуги з оренди авто з водієм для обслуговування урочистих і ділових поїздок / зустрічей по Києву і Україні.

Чому ми:

1. Великий вибір автомобілів для оренди
Економ клас, середній клас, бізнес клас, преміум клас, позашляховики (suv), мінівени. Авто завжди в наявності і готові для Ваше оренди 24/7.

2. Технічна підтримка.
На весь період оренди наші менеджера готові надати Вам безкоштовну допомогу (консультацію, тех. Підтримку і т.д.) по орендованому автомобілю

3. Нові автомобілі.
Більше 80% автомобілів не старше 3-5 років проходять регулярний тих огляд, косметичний ремонт кузова і салону автомобіля, сезонну, своєчасну зміну гуми і комплектацію авто всім необхідним, згідно ПДР України.

4. Ваш автомобіль повністю готовий.
Транспортний засіб повністю готове до використання (паливний бак – повний, салон і автомобіль – чистий, запас ходу до найближчого ТО, більш ніж ліміт пробігу на Ваш період оренди, гума та килими в автомобілі по сезону)

5. Цілодобова гаряча лінія (24/7).
Для екстрених ситуацій та питань, пов’язаних з експлуатацією орендованого автомобіля, 24/7 лінія підтримки клієнтів.

6. Тариф все включено.
У вартість прокату / оренди вже включені всі страховки (КАСКО, ОСАГО), додатковий водій, доп. Устаткування (дитяче сидіння, WI-FI, GPS навігатор)

7. Конфіденційність.
Ваші особисті дані, вартість і терміни оренди, маршрути пересувань, – надаються тільки при наявності офіційного запиту від відповідних органів при повноваження на ці дії, відповідно до законодавства України.

 

Будемо раді бачити Вас клієнтами компанії TopRent!