Автопідбір

Придбання автомобіля дуже відповідальний момент, потрібно провести підбір автомобіля за параметрами, хочеться придбати якісний транспортний засіб, що не потрапив у ДТП і добре працює.

Якщо немає необхідних знань, які допоможуть вибрати найкращий варіант, боїтеся не переплатити за автомобіль, тоді краще звернутися до компанії, яка самостійно займеться підбором бу автомобіля, пошуком машини за вимогами та побажаннями.

Компанія проводить основний автопідбір у Києві, так само можна підібрати авто на території країни, і за неї межами, залежно від фінансових можливостей клієнта та побажань.

У чому суть послуги підбору автомобіля

Багато автолюбителів не знають, як правильно робити підбір машини, на які параметри варто звертати увагу і як відрізнити биту машину від небитої. Крім того, потрібно витратити багато часу на пошуки, переговори, зустрічі та оформлення документів.

Якщо немає можливості шукати авто, не знаєте як перевірити авто при покупці, але є велике бажання мати транспортний засіб, тоді потрібно звернутися за кваліфікованою допомогою до компанії, яка надає автопідбір у Києві.

Фірма, яка надає послуги підбору автомобіля, точно знає:

 • яка його вартість, тому клієнт не переплатить за транспортний засіб;
 • проведе огляд, врахує всі недоліки та переваги запропонованих машин, щоб вибрати найбільш підходящий транспортний засіб;
 • заощадить час клієнта, тому що спілкуватися з претендентами та проводити огляд авто будуть її спеціалісти.

Головне звернутися до кваліфікованих спеціалістів, які зроблять автопідбір у Києві. Потрібно викласти побажання та вимоги, поставити фінансовий максимум і вже через короткий проміжок часу, для вибору особистого авто будуть представлені кілька варіантів транспортних засобів, що відповідають запитам.

Як перевірити авто при покупці

Щоб купити автомобіль, необхідно витратити багато часу, а також зусиль, можна скористатися послугою підбір авто у Києві перед покупкою, фахівці перевірять ретельно транспортний засіб, вивчать кожну букву в документі та перевірять працездатність кожної деталі.

На що слід звернути увагу при підборі автомобіля для його покупки?

 1. Документи.
 2. Сигналізацію.
 3. Капот.
 4. Двигун та агрегати.
 5. Кузов.
 6. Світлотехніку.
 7. Обважування.
 8. Колеса.
 9. Вікна.
 10. Переднє лобове скло.
 11. Двері.
 12. Салон.
 13. Багажне відділення.
 14. Кондиціонування та опалення транспортного засобу.
 15. Справність ручного гальма.
 16. Амортизатори

Тільки вивчивши вищезгадані пункти, варто переходити до підписання договору купівлі-продажу та оформлення документів, але насамперед варто звернутися за допомогою у підборі автомобіля, щоб купити технічно справний транспортний засіб.

Що перевірити при покупці автомобіля

Щоб куплений автомобіль працював довго, не потрапляв часто на СТО, при покупці потрібно детально вивчити та перевірити безліч пунктів. Тому краще довірити підбір авто у Києві кваліфікованим спеціалістам компанії.

Тільки грамотні, технічно освічені та досвідчені люди, зможуть підібрати найкращий варіант, а також дадуть цінні поради, що потрібно перевірити при покупці автомобіля та як його вибирати.

 • літери та серійні знаки повинні бути однаковими на машині та в документах. якщо бентежать якісь дані, слід повністю відмовитися від покупки авто, в якому б ідеальному стані воно не знаходилося; включити системи та оцінити якість нагріву та охолодження;
 • перевірте чіткість роботи сигналізації, радіус дії замку, а також швидкість відкриття машини;
 • потрібно оцінити замок, послуги автопідбору мають на увазі також, перевірку наскільки плавно закривається капот, який у нього упор, також дивляться щоб на деталях не знаходилася в корозія або масляні плями; потрібно подивитися на колір рідин, і їх склад, слід завести машину і перевірити, як шумить агрегат, оцінити систему охолодження, бризковики повинні бути прикріплені надійно і при огляді не повинно виникати думки, що їх знімали; оцініть кузов, якщо не можете самостійно розібратися, вдастеся до допомоги у підборі авто, щоб на ньому не було слідів ДТП та фарбування, потрібно перевірити прилягання дверей, а також стан даху, перевіряйте легкість відкриття лючка бензобака
 • перевіряйте бампер, його цілісність і правильність кріплення;
 • крім всього, підбирач автомобілів перевіряє стан дисків, щоб не було сколів або вм’ятин, також оцінює в них тиск і ступінь зносу;
 • оцінює роботу стекол, двірників, системи підігріву, омивачів, ущільнювачів; у салоні оглядає пороги, щоб купити цілу, а не гнилий машину, необхідно. скористатися допомогою у виборі авто, щоб на ньому не було слідів корозії, оцінити стан сидінь та цілісність задньої полиці, подивиться стеля на предмет потертостей та порізів, перевірить справність приладової панелі та ременів безпеки;
 • необхідно оглянути ретельно багажне відділення , під час автопідбору, оглядається дах, покриття, перевіряється робота лампочок, кабелів, чіткість відкриття багажного відділення; передбачає: огляд датчиків, покажчиків, дефлекторів; жалюзі на панелі повинні легко відкриватися та закриватися, перевіряється робота ближнього та далекого світла, аварійної сигналізації, також перевіряється робота протиугінного валу; перевірте роботу сигналізації, коли ремінь безпеки не пристебнутий, якщо є ця функція, проводиться підбір автомобіля за технічними характеристиками та грамотною роботою двигуна;
 • ручка гальма, повинна включатися з відчутним ривком; зручність керування кермом, його функціональні здібності та працездатність клавіш і важелів, розташованих на ньому, коли двигун працює, будь-який поворот керма повинен бути плавним; двигуна і комплектуючих деталей та аксесуарів;

Якщо не знаєте, як потрібно вибирати автомобіль, на які нюанси варто звертати увагу, як не потрапити на гачок шахраїв, тоді варто вибрати допомогу у виборі автомобіля кваліфікованим та досвідченим компаніям.

Підбір автомобіля за параметрами

Щоб не витрачати особистий час, зусилля та нерви, можна довірити роботу фахівцям, які проведуть підбір автомобіля за параметрами, висунутими замовником.

Після ретельного вивчення транспортних засобів буде запропоновано найбільш підходящі варіанти.

Немає часу на поїздки, огляд або торги, тоді можна придбати транспортний засіб за допомогою унікальної пропозиції, яка ставатиме популярнішою з кожним днем ​​- автопідбір під ключ, коли люди підбирають авто, і пропонуються вже перевірені машини, що відповідають усім вимогам та технічним характеристикам.

Автопідбір під ключ від TopRent

Компанія TopRent пропонує кваліфіковану допомогу в покупці автомобіля, працівники пропонують:

 • швидко та ефективно знайти машини відповідні за параметрами;
 • ретельно провести огляд на відповідність до технічних характеристик;
 • надати найкращі варіанти транспортних засобів;

Пропоновані послуги перевірки авто перед покупкою – це не варіант розкоші, а можливість купити справний автомобіль, який зможе прослужити тривалий термін без ремонтів.

Саме у сфері – оренда авто, ми маємо колосальний досвід, тому можемо підібрати Вам гідний автомобіль за розумні гроші, як для особистого так і для комерційного використання. Якщо Ви побажаєте інвестувати в авто як джерело доходу, про умови співпраці, можете ознайомитися на сторінці Інвесторам .